Поиск

2023 Alexis Ffrench - Peace {Sony Classical} [WEB]

2023 Alexis Ffrench - Peace {Sony Classical} [WEB]
Дата издания диска:
5 мая 2023
Носитель:
WEB
Тип рипа:
tracks
Аудиокодек:
FLAC (*.flac)
Битрейт аудио:
lossless
Наличие сканов:
только обложка

This album is available on our DC++ hub: dc.pro-jazz.com
Этот альбом доступен на нашем DC++ хабе: dc.pro-jazz.com

Треклист:

1. Peace  02:22
2. Jesu, Joy of Man's Desiring (Arr. by Alexis Ffrench)  02:08
3. When the Bells Ring  02:18
4. Sheep May Safely Graze (Arr. by Alexis Ffrench)  02:03
5. St Andrews  03:42

Состав:
  • Alexis Ffrench — piane
Доп. инфо:

Алексіс Френч: рад повідомити, що я випускаю новий міні-альбом під назвою "Мир".

Я не можу дочекатися, коли ви почуєте цю збірку глибоко особистих пісень. Перший сингл, St. Andrews, натхненний відчуттям комфорту і спокою, яке я отримую від місця в Шотландії, яке я полюбив і плекаю. Виходить сьогодні!

 
https://classicalcrossovermagazine.us/alexis-ffrench-releases-peace-ep/

Приготуйтеся бути зачарованими чарівними мелодіями Алексіса Френча, видатного композитора, піаніста та продюсера. З вражаючим послужним списком у понад півмільярда прослуховувань, Ффранч випустив пісню "Peace" та був одним з виконавців на концерті з нагоди коронації Його Величності. Слухачі зможуть побачити Алексіс наживо цього Різдва в рамках спеціального туру Великобританією та Європою.

CCM: Що надихнуло вас на створення міні-альбому з фокусом на світ природи та її красу?

Алексіс Френч: Мене завжди приваблювала краса природи як спосіб наблизитися до своєї сутності, а спокій, який я отримую від близькості з природою, приносить мені ясність і відчуття присутності.

ККМ: Як ваш особистий досвід дослідження Шотландського нагір'я з вашим молодшим сином Джобімом надихнув вас на створення композицій для цього міні-альбому?

Алексіс Френч: Досвід дослідження Шотландського нагір'я надихав мене, і я знайшов безмежність і дивовижність ландшафту справді духовним досвідом. Це глибоко вразило мене, і я звернувся до пам'яті про цей особистий досвід під час написання "Миру".

CCM: Чи можете ви розповісти нам більше про свій класичний соул-стиль і про те, як він відображений у цьому міні-альбомі?

Алексіс Френч: Це стиль, який походить від класичного соулу: Цей стиль походить від моєї подорожі, коли я імпровізував над етюдами Шопена та прелюдіями і фугами Баха у віці 5 років, у перервах між прослуховуванням та імпровізацією класики Мотаун. Мій музичний світ був безмежним, і моє сьогоднішнє класичне соул-звучання просякнуте правдою моєї історії.

ККМ: Що, як ви сподіваєтеся, слухачі візьмуть з вашого нового міні-альбому "Peace", як в музичному, так і в тематичному плані?

Алексіс Френч: Я сподіваюся, що вони візьмуть з собою дар часу - часу, щоб розпакувати, перезавантажитися і скупатися в комфорті "миру всередині" - в гармонії з тишею свого серцебиття.

ККМ: Вас запросили виступити на концерті з нагоди коронації короля Карла ІІІ. Як Ви ставитеся до цієї честі?

Алексіс Френч: Я відчув величезну честь, привілей і приниження від того, що мене запросили.

ККМ: До ЕР увійшли як оригінальні твори, так і аранжування класичних творів Баха. Як Ви обирали, які твори до нього включити, і яким був Ваш підхід до їх аранжування?

Алексіс Френч: Це дуже особистий підхід. Твори, які мене зворушують, як з часом, так і в даний момент.

ККМ: Ваше ім'я має понад півмільярда стрімів. Що ви відчуваєте, маючи таку велику і різноманітну аудиторію, і як це впливає на ваш музичний процес?

Алексіс Френч: Створюючи музику, я спочатку розкопую свої ідеї, щоб дистилювати, віднімати і знаходити сенс і резонанс, а потім, коли я відчуваю, що є істина повідомлення, я продовжую. Комерційні міркування при написанні пісень для багатьох не мають значення. Я пишу, граю і записую для людей як особистостей - один голос, що з'єднується з одним серцем.

ККМ: Зважаючи на те, що ЄНП зосереджується на важливості захисту планети для майбутніх поколінь, чи є у вас якісь конкретні екологічні причини або ініціативи, які ви підтримуєте?

Алексіс Френч: Ми всі зобов'язані зробити сталий розвиток ниткою, що проходить через кожен аспект нашого життя, щоб дійсно змінити майбутнє на краще.

ККМ: Що чекає на Алексіс Френч у плані майбутніх проектів та особистого творчого зростання?

Алексіс Френч: На черзі кілька великих анонсів. Як завжди, я жонглюю кількома проектами, але з нетерпінням чекаю зустрічі з людьми там, де вони є: чи то через мої записи, чи то на концертах, чи то через музику для кіно/телебачення, чи то через виробництво звукозаписів, чи, звичайно, через мою освітню роботу як художнього керівника ABRSM.

Any questions - support@pro-jazz.com
To become a power user - read FAQ.
16:50
107
Нет комментариев. Ваш будет первым!