Поиск

2022 Scott Hamilton, Dena DeRose, Ignasi González, Jo Krause - Talk to Me, Baby {Blau} [WEB]

2022 Scott Hamilton, Dena DeRose, Ignasi González, Jo Krause - Talk to Me, Baby {Blau} [WEB]
Стили:
Дата издания диска:
16 декабря 2022
Носитель:
WEB
Тип рипа:
tracks
Аудиокодек:
FLAC (*.flac)
Битрейт аудио:
lossless
Наличие сканов:
только обложка

This album is available on our DC++ hub: dc.pro-jazz.com
Этот альбом доступен на нашем DC++ хабе: dc.pro-jazz.com

Треклист:

1. Talk To Me, Baby  06:34
2. All My Tomorrows  05:32
3. Along Came Betty  06:37
4. Spring Can Really Hang You Up the Most  06:27
5. Someone to Light Up My Life  07:01
6. The Underdog  05:13
7. I Remember You  09:04
8. Alfie  03:27

Состав:
  • Scott Hamilton – (sax)
  • Dena DeRose – (piano)
  • Ignasi Gonzalez (bass)
  • Jo Krause – (drums)
Доп. инфо:

У 1977 році, коли Скотт Гамільтон вперше увірвався на джазову сцену, свінг для малих груп був під загрозою зникнення. Свінг асоціювався з Другою світовою війною, ностальгією за біг-бендами, а більшість молодих джазових музикантів були зацікавлені у грі в стилі ф'южн, авангардних пошуках або соул-джазі. Поява Гамільтона на сцені як тенор-саксофоніста у віці близько двадцяти років з великим індивідуальним тоном, свінговим мелодійним стилем, любов'ю до вінтажних стандартів і бездоганною музичною майстерністю надихнула покоління молодих музикантів на дослідження пісень і стилів 1930-х, 40-х і 50-х років.

Навіть через 45 років Скотт Гамільтон ніколи не відходив далеко від своєї початкової мети - грати хороші мелодії з сумісними ритм-секціями. Його інтонації та ідеї свіжі, як ніколи, а гра залишається в самому розквіті сил.

Раніше Гамільтон записав щонайменше п'ять альбомів з ритм-секцією піаністки Дени ДеРоз, басистом Ігнасі Гонсалесом та барабанщиком Йо Краузе для лейблу Blau Label: La Rosita, The Shadow Of Your Smile (обидва - 7 грудня 2015), Moon Mist (12 жовтня 2017), Street Of Dreams (23 березня 2019) та Two For The Road (5 липня 2021). Дена ДеРоуз, яка також є чудовою співачкою, демонструє власне свіже акордове звучання на фортепіано та майстерно створює свій музичний меседж під час лаконічних соло. Ігнасі Гонсалес є постійним клієнтом лейблу Blau з 2010 року (записи з саксофоністами Тоні Сола та Дмитром Баєвським, трубачем Валерієм Пономарьовим та піаністом-співаком Чемпіаном Фултоном), а Джо Краузе також записувався на Blau з Бенні Голсоном. Можна зрозуміти, чому Гамільтону подобається грати з цим тріо, адже музиканти підтримують, свінгують і мають вишуканий смак.

Протягом невимушеного сету Гамільтон досліджує і піднімає вісім найвищих стандартів. Глибокий аналіз, безумовно, не потрібен, щоб насолодитися цими виступами. Згадаю лише кілька моментів: дві невідомі пісні (Джонні Мерсера "Talk To Me Baby", яку записав Френк Сінатра, та Ела Кона "The Underdog") отримали довгоочікуване відродження, з'явилися остаточні версії тихих емоційних балад "Spring Can Really Hang You Up The Most" та "All My Tomorrows", "Someone To Light My Life" - радісна, а "I Remember You" - тривале і доволі гаряче дослідження.

Досить сказати, що протягом усього "Talk To Me Baby" Скотт Гамільтон грає так само чудово, як і завжди.

(Скотт Яноу, джазовий критик/історик, автор 12 книг, в тому числі "Життя очима джазового журналіста")

Any questions - support@pro-jazz.com
To become a power user - read FAQ.
15:36
103
Нет комментариев. Ваш будет первым!