Поиск

2022 Monty Alexander - Love Notes {Monty Alexander, LLC} [24-44.1]

2022 Monty Alexander - Love Notes {Monty Alexander, LLC} [24-44.1]
Стили:
Дата издания диска:
19 августа 2022
Носитель:
WEB
Формат:
PCM
Тип рипа:
tracks
Контейнер:
FLAC (*.flac)
Количество каналов:
2.0
Разрядность/ЧД:
24/44,1
Битрейт аудио:
lossless
Наличие сканов:
только обложка

This album is available on our DC++ hub: dc.pro-jazz.com
Этот альбом доступен на нашем DC++ хабе: dc.pro-jazz.com

Треклист:

01 - Day in Day Out 03:59
02 - These Love Notes 04:54
03 - The Nearness of You (feat. Roy Hargrove) 06:02
04 - As Time Goes By 04:56
05 - Faith Can Move Mountains 04:45
06 - Island in the Sun 04:07
07 - To the Ends of the Earth 04:58
08 - Moon River 04:30
09 - Too Marvelous for Words (Live) 02:55
10 - Straighten up and Fly Right (Live) 02:32
11 - For Sentimental Reasons 04:33

Состав:

1 Day In Day Out
Monty Alexander (vocals, piano, keyboards), Rubens de la Corte (guitar), Courtney Panton (el. bass), Karl Wright (drums/percussion) Features: Monty Alexander
2 These Love Notes
Monty Alexander (vocals, piano intro), George Benson (guitar), Ramsey Lewis (piano solo), Joe Sample (Fender Rhodes), Courtney Panton (el. bass), Karl Wright (drums/percussion), Andy Bassford (rhythm guitar) Features: Monty Alexander (piano intro only), George Benson, Ramsey Lewis, Joe Sample
3 Nearness of You
Monty Alexander (vocals, piano), Rubens de la Corte (guitar), Courtney Panton (el. bass), Karl Wright (drums/percussion) Features: Monty AlexanderRoy Hargrove (trumpet) 

 
ещё состав

4 As Time Goes By
Monty Alexander (vocals, piano), Courtney Panton (el. bass), Rubens de la Corte (guitar), Karl Wright (drums/percussion) Features: Monty AlexanderArturo Sandoval (trumpet)
5 Faith Can Move Mountains
Monty Alexander (vocals, piano), Rubens de la Corte (guitar), Courtney Panton (el. bass), Karl Wright (drums/percussion) Features: Monty AlexanderRoy Hargrove (trumpet)
6 Island in the Sun
Monty Alexander (vocals, piano)
Solo Piano and vocals
7 To the Ends of the Earth
Monty Alexander (vocals, piano), Rubens de la Corte (guitar), Courtney Panton (el. bass), Karl Wright (drums/percussion) Features: Monty Alexander
8 Moon River
Monty Alexander (vocals, piano, keyboards), Arturo Sandoval (trumpet), Courtney Panton (el. bass), Karl Wright (drums/percussion) Features: Monty AlexanderArturo Sandoval (trumpet)
9 Too Marvelous for Words
Monty Alexander (piano and vocals) Paul Berner (bass), Steve Williams (drums), Bobby Thomas Jr. (hand drums) – Recorded live in Barcelona, Spain 5/28/1982
Features: Monty Alexander
10 Straighten Up and Fly and Right
Monty Alexander (piano and vocals) Hassan Shakur (bass) and Quentin Baxter (drums) – Recorded live in Frankfurt, Germany 11/26/2004
Features: Monty Alexander
11 For Sentimental Reasons
Monty Alexander (vocals, piano, melodica, keyboards), Courtney Panton (el. bass), Rubens de la Corte (guitar), Karl Wright (drums/percussion)
Features: Monty Alexander
Featured guests:
George Benson (guitar), Ramsey Lewis (piano solo), Joe Sample (Fender Rhodes): “These Love Notes”
Roy Hargrove (trumpet): “Faith Can Move Mountains” & “The Nearness of You”
Arturo Sandoval (trumpet): “As Time Goes By” & “Moon River”

Доп. инфо:

Love Notes, новий альбом з одинадцяти треків з вокалом і фортепіано Монті Александера, вийде 19 серпня 2022 року. Збірка є кульмінацією багаторічного бажання Монті записати вокальний альбом після випуску 75 фортепіанних проектів протягом його прославленої та визнаної критиками кар'єри.
Монті сказав: "Моє бажання зміцніло з тих пір, як одна з наших видатних джазових вокалісток, Кармен МакРей, почула, як я співаю мелодію в кінці концерту, і сказала мені: "Не припиняй співати!", напучуючи мене, як любляча тітонька. Це було в 1970-х роках, тож мені знадобилося п'ятдесят років, і тепер, через століття, я рада нарешті представити вокаліста Монті і цю збірку пісень про кохання".
Одинадцять треків, що увійшли до "Love Notes", є одними з найулюбленіших пісень Монті, створених та аранжованих в абсолютно унікальному форматі. За винятком "These Love Notes" (оригінальна композиція Монті на слова Брайана Джобсона), всі пісні мають прямий зв'язок з його дитинством - перші пісні, які він почув і полюбив - і вони повертають до нього аромат і романтику квітів жасмину, які Монті нюхав у дитинстві в Монтего-Бей. "Ці пісні повертають нас до невинних часів, 1950-х років, коли я чув каліпсо і ментос на вулицях, - продовжує Монті, - до мого приїзду в Америку, до злету Боба Марлі, і, звичайно, до того, як я дізнався, що у мене буде ця неймовірна кар'єра джазового піаніста з більш ніж 75 альбомами, записаними на сьогоднішній день". 75 альбомів як піаніст і один як співак!"
Іншим важливим аспектом цього альбому, що стосується натхнення, є той період на Ямайці, коли Монті тікав зі школи, щоб піти на студію звукозапису, за часів Ска, а також час, коли ямайці мали любов до такого роду пісень, пісень з великого американського пісенника, але поєднаних з ямайськими ритмами і вібраціями. Це був кінець 50-х і початок 60-х, коли Монті було 14/15 років... Багато хто називав ці ритми "рокерськими". Монті був там, і він був там на початку зародження ска - справді піонером!
Монті поєднує свою пристрасть до музики з надзвичайною грою на фортепіано та інтимністю свого чудового вокалу, створюючи альбом, який буде резонувати з романтиками в кожному з нас, і яким ми будемо насолоджуватися ще багато років поспіль. Реліз "Love Notes" буде супроводжуватися гастролями по всьому світу, а також в планах - "The Monty Alexander Movie", документальний фільм про життя і музику Монті. Режисером фільму є лауреат премії "Оскар", ветеран кіно Артур Гордон, і наразі проект знаходиться у виробництві на Ямайці, в США та Європі.
Нижче - кілька думок Монті про окремі треки "Love Notes":
Day In Day Out
І Сінатра, і Нат Кінг Коул робили цю пісню, кожен з них був більш чудовим, ніж інший.
Ці любовні нотатки
Пісня, яку я записав інструментально і яка стала улюбленою для закоханих пар. Ось вокальна версія зі словами мого друга, Брайана Джобсона.
The Nearness of You
Найромантичніша пісня, яка коли-небудь була написана. Сподіваюся, я не вчинив несправедливості. Рой Харгроув поклав на неї додаткове благословення.
As Time Goes By
Моя улюблена пісня з фільму "Касабланка", увічнена Дулі Вілсоном, який зіграв у фільмі Сема. Великий трубач і мій друг, Артуро Сандовал, грає незабутнє мелодійне соло.
Faith Can Move Mountains
Я пам'ятаю, як почув цю пісню маленьким хлопчиком у 1952 році, і вона дала мені віру в майбутнє. Одна з моїх улюблених пісень Ната Кінга Коула. У цій пісні соло виконує Рой Харгроув.
Island In the Sun
Наша найкраща музика ямайської спадщини, в яку була закохана моя мама

Any questions - support@pro-jazz.com
To become a power user - read FAQ.
08:56
98
Нет комментариев. Ваш будет первым!