Поиск

2018 Chip Wickham - Shamal Wind Remixed {Lovemonk} [WEB]

2018 Chip Wickham - Shamal Wind Remixed {Lovemonk} [WEB]
Стили:
Дата издания диска:
16 ноября 2018
Носитель:
WEB
Тип рипа:
tracks
Аудиокодек:
FLAC (*.flac)
Битрейт аудио:
lossless
Наличие сканов:
только обложка

This album is available on our DC++ hub: dc.pro-jazz.com
Этот альбом доступен на нашем DC++ хабе: dc.pro-jazz.com

Треклист:

1. Soho Strut (Max Graef Bongo Mix)  05:20
2. Soho Strut (Max Graef Bass Mix)  04:36
3. (Soul) Rebel 23 (Reginald Omas Mamode IV Remix)  03:28
4. Snake Eyes (Ishmael Ensemble Remix)  08:12

Доп. инфо:

Shamal Wind, знаменитий другий альбом британського флейтиста і саксофоніста Чіпа Вікхема, переглядають три продюсери з Лондона та Берліна, які є крутішими, ніж інші продюсери з іншого боку подушки. Макс Ґреф, Реджинальд Омас Мамоде IV та Ishmael Ensemble взяли до рук треки одного з джазових альбомів року і створили чотири епічні ремікси.

Макс Ґреф, який щойно випустив кілька чудових релізів на лейблах Tartelet Records та Apron Records, робить не один, а два ремікси на "Soho Strut": розслаблений, перкусійний та писклявий Bongo Mix, а також тріповий, швидкий-не-швидкий Bass Mix.

Реджинальд Омас Мамоде IV з 22a перейменував "Rebel No.23" на "(Soul) Rebel 23", відсилаючи до Боба Марлі у вишуканій душевній і розмитій обробці з додаванням власного вокалу Реджинальда.

І, нарешті, Піт Каннінгем та його Ishmael Ensemble змішують оригінальні треки та додаткові інструменти у своїй титанічній версії "Snake Eyes", що викликає транс.

2018 рік був насиченим для Чіпа Вікхема. У травні він випустив свій другий сольний альбом Shamal Wind, після чого відправився в турне з власним гуртом, а також у складі Gondwana Orchestra свого друга Метью Халсалла, святкуючи 10-річчя Gondwana по всій Європі.

Протягом багатьох років Чіп Вікхем грав і співпрацював з вражаючою кількістю артистів, від Nightmares On Wax і Badly Drawn Boy до Grand Central Records, Роя Ейєрса, The New Mastersounds і Метью Халсалла. У 2017 році він випустив свій дебютний альбом La Sombra, а рік потому - Shamal Wind. Обидва альбоми отримали потужну підтримку від Жиля Петерсона, Лорана Гарньє, Крейга Чарльза, Джеза Нельсона, Гідеона Коу, Тошіо Мацуури, Lefto та Дома Сервіні, серед багатьох інших. Окрім виконання власних творів, у 2017 та 2018 роках він гастролював з Метью Халсолом та американським королем спірічуелс-джазу Дуайтом Тріблом. 

"Дуже добре" Бредлі Зеро (ритм-секція, НТС)

"Круто!!!" Осунладе

"Ремікс Реджинальда - це вогонь!" Ніл Бопперсон (Le Mellotron)

"Вбивця" Джеймі Оделл

"Обожнюю ремікси Max Graef і Reginald. Блискучий вибір" Ред
Rack 'Em

"Обожнюю пісню Ishmael і те, що вона звучить у моєму шоу на Worldwide FM":
Колін Мерфі

"Так! Приголомшлива" Ребекка Васмант"

https://chipwickham.bandcamp.com/album/shamal-wind-remixed

22:27
97
Нет комментариев. Ваш будет первым!