Поиск

1958 Tubby Hayes, Ronnie Scott, The Couriers Of Jazz - The Couriers Of Jazz (2022) {Edizioni Musicali} [24-44.1]

1958 Tubby Hayes, Ronnie Scott, The Couriers Of Jazz - The Couriers Of Jazz (2022) {Edizioni Musicali} [24-44.1]
Битрейт аудио:
lossless

This album is available on our DC++ hub: dc.pro-jazz.com
Этот альбом доступен на нашем DC++ хабе: dc.pro-jazz.com

Состав:
  • Tubby Hayes, tenor saxophone
  • Ronnie Scott, tenor saxophone
  • Terry Shannon, piano
  • Jeff Clyne, bass
  • Bill Eyden, drums
Доп. инфо:

The Jazz Couriers британський джазовий квінтет, створений у квітні 1957 року, який розпався у серпні 1959 року.

Перший склад квінтету складався з Таббі Хейса і Ронні Скотта на тенор-саксофонах, Террі Шеннона (фортепіано), Малкольма Сесіла (бас) і Білла Ейдена (ударні), і дебютував на відкритті нового клубу Flamingo Club на Вардур-стріт, Сохо. Вони розділили виступ з квінтетом Тоні Кінсі за участю Джо Гарріотта. "Джазові кур'єри" були обрані Національною джазовою федерацією для виступів на розігріві під час першого туру квартету Дейва Брубека по Великобританії в лютому 1958 року.

Сесіл був замінений Філом Бейтсом на бас-гітарі під час їхнього першого запису, який також включав два треки з Джиммі Дейчаром на трубі.

До серпня 1958 року Бейтса замінив Джефф Клайн, якого, в свою чергу, замінив Спайк Хітлі[2]. Гурт розпався у серпні 1959 року, незадовго до того, як у жовтні того ж року Скотт відкрив власний клуб "Ronnie Scott's" за рогом на Джеррард-стріт.

Вони записали чотири альбоми і з'явилися на деяких радіо- і телепередачах BBC.

https://www.highresaudio.com/en/artist/view/75713db3-3259-4865-93e0-5a2aa0f411f7/tubby-hayes-ronnie-scott-the-couriers-of-jazz

"Джазові кур'єри", засновані у Великій Британії в 1957 році, були видатним хард-боп-гуртом. Вони розробили яскравий атакуючий стиль, який став основою для тонкої сольної гри двох співзасновників, тенор-саксофоністів Таббі Хейза (нар. Едвард Брайан Хейс, 30 січня 1935, Лондон, Англія - пом. 8 червня 1973, Лондон, Англія) і Ронні Скотта (нар. Рональд Шатт, 28 січня 1927, Лондон, Англія - пом. 23 грудня 1996, Лондон, Англія). Ансамбль доповнювався альтернативним інструментом Хейза - вібрафоном, який створював особливе звучання, що ефективно дистанціювало групу від Art Blakeys Jazz Messengers, яким вона була зобов'язана побіжним кивком на знак визнання. Музика, яку вони грали, як ансамблево, так і сольно, була надзвичайно високої якості, і не дивно, що "Кур'єри" стали впливовою фігурою на джазовій сцені Великої Британії.
Свій перший концерт "Джазові кур'єри" зіграли в Лондоні 7 квітня 1957 року. На момент дебютного релізу 1957 року до складу гурту входили Скотт, Хейс, Джиммі Дюшар (труба), Террі Шеннон (фортепіано), Філ Бейтс (бас) та Білл Ейден (барабани). Персональні зміни включали відсутність Дойчара на деяких концертах, а також басиста Кенні Наппера та барабанщика Філа Сімена, які заміняли Бейтса та Ейдена. Останній концерт гурт зіграв у Корку, Ірландія, у серпні 1959 року. На щастя, записи "Джазових кур'єрів" були перевидані, і тепер можна зрозуміти, чому цей недовговічний гурт так високо цінувався".

All Music Guide

16:07
38
Нет комментариев. Ваш будет первым!